بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی  دانشگاه بناب در سال 1393می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ 22/12/93 در شهرستان بناب برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ 19/12/93 بر روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.
 
 
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت نامی، داوطلبان می‌توانند روز پنجشنبه مورخ 21/12/93 صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهراز ساعت 14:00 الی 17:00 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس شخصا" به نماینده مسوول رفع نقص مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (به شرح آدرس ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

جدول محل تشکیل باجه رفع نقص و شهرستان برگزاری آزمون 

استان محل برگزاری
شهرستان محل برگزاری
محل تشکیل باجه رفع نقص
آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص
آذربایجان شرقی
بناب
دانشگاه بناب
بناب – بزرگراه ولایت- جنب پلیس راه- دانشگاه بناب
 
 
 
 

 
جدول زمانی و نکات مهم

  • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام از روز یکشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۳ تا پایان روز یکشنبه ۳ اسفند‌ماه ۱۳۹۳ است
  • زمان و مکان برگزاری آزمون : آزمون در روز جمعه مورخ ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۳ در شهرستان بناب برگزار می‌شود
  • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید
  • توجه ویژه : ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۵ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
  • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام‌ داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره‌ ۰۴۱-۳۷۷۲۱۰۶۸ تماس حاصل فرمایند.

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

  • ۱: داوطلبان باید اطلاعیه ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
  • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت‌نام را داشته باشند
  • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه بناب- سال ۱۳۹۳ به مبلغ ۶۵۰٫۰۰۰ ریال معادل شصت و پنج هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند

برای ورود به سایت ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

 می خواهم آگهی های استخدام جدید را دریافت نمایم

مشاهده آگهی های استخدام در سایت همیار آنلاین

 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه بناب در سال 1393 می‌رساند که ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی، از طریق سایت سازمان سنجش‌ آموزش  کشور  به نشانی:www.sanjesh.org از روز شنبه مورخ 25/11/93 آغاز و در روز شنبه مورخ 2/12/93 پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف)شرایط عمومی استخدام :

1-تابعیت جمهوری اسلامی ایران و عدم تغییر یا کسب تابعیت  مضاعف در طول دوران خدمت.

2-التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت فقیه.

3- اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

4-عدم سابقه عضویت یا وابستگی به گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.

5- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل منافی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.

6- نداشتن سوء پیشینه کیفری.

7- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دائمی دولتی بر اساس رای قطعی صادر شده از مراجع ذی صلاح.

8- عدم اعتیاد و اشتهار به خرید و فروش مواد مخدر ، مشروبات الکلی و نظایر آن.

9-دارا بودن مدرک پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان.

10- برخورداری از سلامت و توانائی جسمانی و روانی مناسب با خدمت مورد نظر.

11-متقاضیان بایدبومی شهرستان بناب باشند.

 

ب)شرایط اختصاصی استخدام :

1-دارا بودن حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر 30 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و حداکثر 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تا آخرین روز ثبت نام.

2-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام 2/12/93 در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ‌التحصیل شده باشند.

3-داوطلبان مرد متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام 2/12/93 دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف ) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه  همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیتدر جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.

ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال.

ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

مدارک مورد نیاز در زمان ثبت نام اینترنتی:

- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی (در سایت سنجش آموزش کشور).

-فایل اسکن شده عکس متقاضی می بایست با استفاده از تصویر 4*3 جدید با زمینه سفید و فرمت JPG و حداکثر حجم 70کیلو بایت و اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400*300 پیکسل و حداقل 300*200 پیکسل باشد. 

- متقاضیان واجد شرایط می‌بایست در بازه زمانی ثبت‌نام به  سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت  مبلغ 650.000 (ششصد و پنجاه هزار) ریال از طریق کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت‌‌نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. 

 لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد پیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.به ثبت‌نام های ناقص و مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسؤلیتی متوجه دانشگاه بناب نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 20/12/93 برای مشاهده و پرینت، بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی :www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

آزمون در روز جمعه مورخ 22/12/93 در دانشگاه بناب برگزار خواهد شد که اطلاعات لازم یک هفته قبل از آزمون از طریق سایت اطلاع-رسانی خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهدرسید.

لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و  با متخلفان برابر مقررات رفتار خواهد شد.

موادآزمون:

الف) آزمون توانمندی های عمومی شامل: ۱- فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) (ضریب یک)، 2-زبان و ادبیات فارسی (ضریب یک)، 3- ریاضی و آمار مقدماتی (ضریب یک)، 4-احکام ومعارف اسلامی (ضریب یک)، 5-اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی(ضریب یک)، 6-زبان انگلیسی- عمومی(ضریب یک) و ‌ 7-استعدادهای ویژه شغلی(ضریب دو) می باشد.

تذکرات:

1-داوطلب بومی‌شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب شهرستان بناب باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در شهرستان بناب طی شده باشد.

ج) محل تولدهمسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) یکی باشد (شهرستان بناب) و یا محل سکونت آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در شهرستان بناب باشد.

د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات «کارگروه انتقال دولت از تهران» به شهرستان بناب برای منتقل شده اند.

2-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن به جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می یابد.

توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که درآزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می‌توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.

3- از کل مجوز استخدامی ‌اخذ شده توسط دانشگاه بناب، پنج درصد ( ۵%) سهمیه استخدامی ‌به رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می‌یابد.

توجه ۱: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی‌ در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

4- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم (۶۰درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

5– کسب حداقل هشتاد درصد (80%) حد نصاب آزمون علمی آخرین نفر پذیرفته شده برای مشمولان ایثارگر متقاضی استخدام الزامی است.

6-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.

7-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

8-به ثبت‌نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

9-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه  مذکور برسد.

10-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و با متخلفان برابر مقررات رفتار خواهد شد.

11- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای دولتی باشند.

12-انتخاب نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون براساس نمرات آزمون کتبی (40%)، مصاحبه (60%) و طی مراحل گزینش با رعایت اولویت های مقرر صورت می‌پذیرد.

 

جدول شرایط و ضوابط آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه بناب سال 1393

ردیف
کدوعنوان رشته شغلی
شرایط احراز
تعداد
جنسیت
1
حسابدار
(11)
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های امور مالی و حسابداری (کلیه گرایشها) (101)، امور اداری و مدیریت (102) (گرایشهای دولتی (103)، بازرگانی (104)، مالی (105)، سیستم‌های اطلاعاتی(106)، تشکیلات و روشها و نیروی انسانی (107) و اقتصاد (108).
1نفر
زن
2
مامور حراست
(12)
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در تمامی رشته های تحصیلی (109)
1نفر
زن
3
کارشناس امور دانشجویان
(13)
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های علوم تربیتی شامل:تکنولوژی آموزشی(110)، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی(111)، برنامه‌ریزی آموزشی(112)، روانشناسی تربیتی (113)، آموزش و بهسازی منابع انسانی (114)، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی (115) و تربیت بدنی و علوم ورزشی (116).
1نفر
مرد - زن
4
کارشناس آزمایشگاه
(14)
دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های؛ شیمی( کلیه گرایشها)(117)، فیزیک (کلیه گرایشها) (118)، مهندسی برق (کلیه گرایشها) (119)، مهندسی نساجی (کلیه گرایشها) (120) و مهندسی پلیمر( کلیه گرایشها) (121).
2نفر
مرد - زن
 

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد