X
تبلیغات
رایتل

برگزاری همایش روز بهورزی در خرم آبادهمایش بزرگداشت روز بهورزی در سالن اجتماعات مجتمع دانشکده بهداشت و پیراپزشکی خرم آباد برگزار شد.
در این همایش که با حضوردکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد بیرانوند سرپرست مرکز بهداشت خرم آباد، احمدی رئیس بنیاد برکت، بخشداران زاغه و بیرانوند و همچنین نمایندگانی از فرمانداری و ادارات ذیربط برگزار شد، بهورزان  و کارشناسان ستادی شهرستان خرم آباد حضور داشتند.
در این همایش سرپرست مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد ضمن تبریک این روز از زحمات کلیه ی بهورزان سطح شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
دکتر محمد بیرانوند بهورزان را خط مقدم نظام سلامت قلمداد کرد و گفت: نظام سلامت هر جامعه از خانه های بهداشت و زحمات بی شائبه ی بهورزان آغاز و تا بالاترین سطح ادامه پیدا می کند.
 وی درادامه افزود: نزدیکی بهورزان به خانه های مردم در روستاها و پیگیری و مشاوره های لازم برای اقشار محروم قابل تحسین است و باید مورد توجه قرار گیرند.
بیرانوند با تأکید بر این موضوع که بهورزان، جامعه نگرترین گروه کارشناسی حوزه ی بهداشت محسوب می شوند، گفت: تلاش بهورزان برای ارائه خدمات بهداشتی بعضا" در روستاهای صعب العبور صورت می گیرد که انصافا جای تقدیر دارد.
سرپرست مرکز بهداشت خرم آباد در ادامه عنوان کرد: نظام سلامت می بایست قدرشناس این قشر باشد و با حمایت های لازم زمینه ی ارائه خدمات بهتر به اقشار محروم را فراهم نماید.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی نیز در این همایش اظهار داشت: روز بهورز که البته دوازدهم شهریورماه می باشد را به این قشر زحمت کش و تمامی دست اندرکاران نظام سلامت تبریک عرض می کنم.
محمد بیرانوندی گفت: بهورزان باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند چرا که خدمات سلامت از روستاها آغاز می شود و هرچه ما در این خط بتوانیم با کیفیت تر عمل کنیم قطعا سطح سلامت و بهداشت کل جامعه بهتر خواهد شد.
بیرانوندی عنوان کرد: مناطق روستایی با توجه به کمبود امکانات و وجود احشام و دامها در مناطق مسکونی نیاز بیشتری به نظارت و مراقبت های بهداشتی به ویژه بهداشت محیط دارد و این ضرورت توجه بیشتر را می طلبد.
محمد بیرانوندی ابراز داشت: مسئولین ومدیران ما به خصوص در سطح استان باید اطلاعات خود را مطابق با آخرین دست آوردهای علمی بروز رسانی کنند چرا که ما باید تلاش کنیم که همواره در کاربردی کردن مسائل علمی و مدیریت در خط مقدم باشیم.
وی همچنین گفت: این نکته در خصوص مسئولین نظام سلامت استان به ویژه پزشکان نیز صدق می کند و بنده به عنوان نماینده مردم این انتظار را دارم.
نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس در پایان از زحمات بهورزان تشکر کرد و از طرف خود هدایایی را به بهورزان حاضر در همایش تقدیم کرد.

در ادامه همایش احمدی رئیس بنیاد برکت مطالبی را در این مورد عنوان کرد. در پایان همایش نیز باتقدیم لوح سپاس وهدایائی از بازنشستگان مرکزبهداشت وبهورزان نمونه شهرستان خرم آباد تجلیل بعمل آمد.

منبع

http://pr.lums.ac.ir/index.php?module=cdk&func=loadmodule&system=cdk&sismodule=user/content_view.php&cnt_id=40646&ctp_id=11&id=9664&sisOp=view

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد