همیارآنلاین

زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های دانش بنیان


  

زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های دانش بنیان

آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان در مهر ماه برگزار می‌شوند و براساس مهارت و توانایی تجربی افراد گزینش و استخدام خواهند شد.
آزمون استخدام شرکت‌های دانش بنیان در مهر ماه برگزار می‌شودبه گزارش حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ۳ سال گذشته مسابقه‌ای تحت عنوان مسابقه فناور با همکاری دانشگاه شریف برای حل مسئله صنعت و رسیدن به یک راه حل مناسب واستخدام تمام وقت و یا پاره وقت برگزار می‌شد، در سال گذشته از ۱۰ هزار و پانصد نفری که در ۶ رشته و ۲۱ گرایش شرکت کرده بودند حدود ۶۰۰ نفر استخدام شدند.
امسال شکل و قالب این مسابقه تغیر کرده است و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آزمون استخدام شرکت‌های فناور و شرکت های خصوصی دانش بنیان در ۸ دسته و ۲۶۶ عنوان برگزار خواهد شد و تنوع شغلی که این آزمون را در برمی‌گیرد بسیار زیاد است.
از مشاغل خدماتی تأسیساتی تا منشی و حسابدار و گرافیست و رشته‌های تخصصی مهندسی و علوم پزشکی در این آزمون شرکت داده می‌شوند و در تمام این گرایش‌ها افراد استخدام می‌شوند.
شیوه این آزمون به این صورت است که بیشتر از آنکه به مدرک دانشگاهی توجه داشته باشد نگاهش به مهارت و تخصص افراد است و کسانی که مهارت بالا و تخصص تجربی خوبی داشته باشند از شانس بیشتری برخوردارند و در اولویت قرار می‌گیرند.
مرحله اول این آزمون بصورت آنلاین در ۲۰ مهر ماه برگزار می‌شود و افراد برگزیده جواز شرکت در آزمون حضوری که پس از آن در پنج نقطه از کشور برگزار می‌شود را کسب خواهند کرد.
علاقه‌مندان جهت شرکت در این آزمون استخدامی از ۱۴ لغایت ۲۷ شهریور ماه به سامانه اینترنتی www.inre.ir  مراجعه کنند./ ل.ق

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)